Raz na jakiś czas robię coś innego niż sutasz. Oto bransoletka z pięknymi, zielonymi koralikami, zrobiona z cienkiego, czarnego drutu. Do jej wykonania potrzebne jest szydełko, jest naprawdę bardzo prosta.
19 lutego 2013
Malutkie kolczyki zielono-złote
Podobnie jak dwie poprzednie pary kolczyków, te mają w środku kryształek Swarovski Rivoli w kolorze złotym. Oplotłam go zielonym sznurkiem o chłodnym odcieniu i wykończyłam koralikami TOHO.
Malutkie kolczyki czerwono-szare
Podobnie jak w poprzedniej parze, w tej użyłam czerwonego kryształka Swarovski, czerwonych koralików TOHO i szarego sznurka sutasz.
Malutkie kolczyki beżowo-czarne
Te malutkie kolczyki mają w środku czarny kryształek Swarovski Rivoli oraz czarne koraliki TOHO wokół niego. Użyłam tylko jednego koloru sznurka sutasz: beżowego.
11 lutego 2013
Kolczyki "Pistacje"
Kolczyki pistacjowe inspirowane były jasnobeżową skorupką i jasnozielonym wnętrzem pistacji i tych kolorów sznurka sutasz użyłam. W środku znajduje się perła Swarovski, a wykończyłam koralikami TOHO i małymi perełkami. Jest tylko jeden na zdjęciu, bo nie zdążyłam zrobić drugiego, ale w późniejszym czasie to nadrobię.
Duże fioletowo-granatowe kolczyki "Czarne Jagody"
Lubie ciemne kolory, a szczególnie niebieskie i fioletowe. Te kolczyki uszyłam z granatowego i fioletowego sznurka sutasz, perły Swarovski, mniejszych perełek i koralików TOHO w różnych rozmiarach.
Etykiety:
biżuteria sutasz,
duże kolczyki,
earrings soutache,
fioletowe kolczyki,
granatowe kolczyki,
hand made blog,
rękodzieło,
soutache,
soutage,
sutasz
Wymiana biżuterii z CzaryMariDori
To była moja pierwsza wymianka biżuterii. W zamian za komplecik "pełnia księżyca" otrzymałam uroczą bransoletę ze skóry. Właściwie to ja nie noszę biżuterii, lubię ją tylko tworzyć. Wiele rzeczy mi się podoba, ale nosić ich mi się nie chce. Jednak ta bransoleta jest bardzo w moim guście i pasuje do mnie. Wiem, że będę ją nosić. Pasuje na moją rękę (dlatego zdjęcia są z ręką). Bardzo dziękuję za nią i pozdrawiam CzaryMaryDori.
Kolczyki "pełnia księżyca"
Te kolczyki zostały dorobione do broszki. Miały być nieduże, zostały zrobione z trzech kolorów sznurka sutasz i perełki Swarovski w kolorze śmietankowym w centrum.
Subskrybuj:
Posty (Atom)