27 września 2014

Kolczyki z kokardkami w kratkę x2

Ostatnio (chyba z niedostatku wolnego czasu) robię seriami różne rzeczy. Tym razem są to dwie pary kolczyków z kokardkami zrobionymi z kraciastych wstążek. Latem kupiłam w drogerii trochę tych tasiemek i zastanawiałam się z jakimi kolorami je połączyć. Nie są to kolory, których często używam, ale coś w oparciu o to zrobiłam. W obu środkiem jest akrylowy koralik obszyty beżowym (w różnych odcieniach ) sznurkiem sutasz, wykończony szklanymi koralikami.


Otrzymałam też bardzo miłą niespodziankę: nominowała mnie Ania z blogu Sowiarnia do nagrody Creative Blog Tour. Z zasady nie piszę o sobie, ale o tworzeniu mogę napisać, a poza tym nie mogę odmówić Ani :) Dziękuję Ci za nominację.


1. Nad czym obecnie pracuję?

Teraz robię coś jako inspirację do nowego wyzwania Szuflady, które startuje od 1. października. Chyba będzie miało formę broszki, ale jeszcze nie zdecydowałam do końca.

2. Czym moja praca różni się od innych?

Nie wiem czy czymkolwiek. Staram się robić rzeczy oryginalne, ale nie wiem czy to możliwe w sutaszu. Staram się też łączyć różne techniki, z różnym skutkiem.

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?

Chcę zaprezentować moje prace i zapamiętać je. Bardzo cenne są dla mnie komentarze innych i oglądanie blogów bardzo twórczych osób. Prowadzenie bloga dało mi wstęp do świata rękodzielniczych blogerek i poszerzyło moje horyzonty twórcze.

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?

Kiedy wpadnie mi jakiś pomysł do głowy, to zapisuję go na kartce w formie schematu. Potem jeszcze trochę go zmieniam, by zrobić coś zupełnie innego :) Wykładam wszystkie koraliki i sznurki w odpowiednim kolorze na matę do koralikowania i z nich coś tworzę. Potem mam dużo pracy ze sprzątaniem, ale wszystkie potrzebne i potencjalnie potrzebne rzeczy mam przy sobie

Co do nominacji, to nie chciałabym dublować nagród, ale chcę wyróżnić niektóre moje blogowe koleżanki:

Miriam z bloga MiriamArt, moją koleżankę z Szuflady i naprawdę wspaniałą i uroczą osobę, a do tego bardzo utalentowaną.

Olgę z bloga Paciorkowiec za twórcze poszukiwania.
Oczywiście nie nalegam, byście przyjęły nominacje, ale to ciekawe pytania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarze, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.