01 października 2015

Wyniki gotyckiego candy

Bardzo dziękuję Wam za udział w moim candy, za to, że poświęciłyście chwilę, by wejść tutaj do mnie i napisać kilka zdań! Jest to też okazja do poznania się. Nie ukrywam, że to dla mnie bardzo ważne i uważnie przeczytałam każde słowo, weszłam na każdego bloga. Żeby nie przedłużać: wybrałam kilka komentarzy i spośród nich wybrałam jedną osobę, która otrzyma torebkę. Jest to:


Powodów, dlaczego wybrałam akurat ją jest kilka: obserwuje mojego bloga i komentuje od dawna (jak wiele osób, które się zgłosiły). Nie ukrywam, że trudno mi jest tworzyć, mając tyle obowiązków i tak mało czasu. Nie chcę narzekać, ale pewnie większość z nas to ma :) W czasie tworzenia słucham tekstów o głębokiej treści, na które pewnie, poza czasem na szycie, nie miałabym nastroju. Szyję i rozmyślam, moje życie zwalnia, nie czuję upływu godziny czy dwóch. Bardzo mnie to motywuje  inspiruje, bo to czas tylko dla mnie. Poczułam, ze Aga jest mi pod tym względem bliska - dla niej tworzenie to rodzaj medytacji, poza tym zgłosiła się do mojego candy jako pierwsza!

Jednocześnie chciałabym też nagrodzić dwie osoby, których odpowiedzi mnie zainspirowały :), nagrodą będą wybrane moje prace:


Proszę o przesłanie adresu wysyłki, w przypadku nagród dodatkowych rodzaj biżuterii, kolor, ewentualnie link do mojej pracy, która się Wam podoba. Mój mail to soutache1@gmail.com

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału i serdecznie pozdrawiam! 

8 komentarzy:

 1. Dziękuję, Olu! Prezent jest przepiękny!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję dziewczynom a Tobie dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Adze i pozostałym wybranym dziewczynom! Dzięki za zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i dziękuję za zabawę

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie masz pojęcia Olu jak się cieszę. Wróciłam z kilkudniowego wypadu z przyjaciółmi z pracy, z Tatr i dopiero dziś odkryłam tę cudowną wiadomość. Dziś napiszę mailla, ale pozwól mi chwilę pomyśleć, bo wszystko, co prezentujesz jest przepiękne! Jeszcze raz dziękuję i posyłam buziaki:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo Wam dziękuję za udział i miłe komentarze!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za zabawę i możliwość poznania nowego miejsca, artysty, prac ...
  Gratuluję wygranej :)
  Ogromnie dziękuję za wyróżnienie, to dla mnie bardzo miłe :)
  Przepraszam że dopiero teraz zaglądam ale atak choroby zmiótł mnie na parę dni z nóg.
  Szczerze mówiąc/pisząc podoba mie się większość, wybór jest trudny, prace są wyjątkowe...
  Dziękuję jeszcze raz za zabawę i wyróżnienie :)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.